لوکس و منحصر به فرد

شرکت دکوراسیون داخلی اسپینو فعالیت حرفه ای خود را در زمینه طراحی، معماری و اجرای دکوراسیون داخلی فضاهای لوکس از سال ۱۳۸۷ آغاز نموده و در این راستا  ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده بوده است. گروه دکوراسیون داخلی اسپینو پروژه های مورد نظر شما را کاملا” اختصاصی همراه با  خلاقیت ، علاقه و تعهد کاری به انجام می رساند . طراحان ما همراه با شما برای طراحی و دکوراسیون داخلی مبتنی بر شیوه زندگی و بودجه شما  گام بر می دارند. اسپینو با استفاده از اصول طراحی و دکوراسیون داخلی حرفه ای , متناسب با بودجه شما پروژه مورد نظر را اجراء و پیاده سازی می نماید. این یک پروسه چند مرحله ای می باشد که ازتبدیل دیدگاه شما به المان های طراحی آغاز شده و با در نظر گرفتن  نوع سلیقه شما در طراحی داخلی هر فضا ادامه پیدا می کند. در این مرحله است که ما آغاز به طراحی برای شما می نماییم ما معتقدیم که پایه های طراحی و دکوراسیون داخلی یک فضا بر مبنای آسایش ، خلاقیت ، کیفیت و لذت بخش بودن فضا برای افرادی که در آن زندگی می کنند می باشد. هدف  ما طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضایی زیبا ، شیک ، خلاقانه و با کیفیت می باشد . فضای شما باید دارای ظاهری لذت بخش همراه با هارمونی های باشکوه باشد. استفاده از طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای که در شکل دهی یک طرح خلاقانه مهارت دارند, موجب جلوگیری از اشتباهات پر هزینه شما می شود . چه چیزی گروه طراحی اسپینو را از سایرین متمایز میکند؟

ما نیازهای شما را پس ازبررسی و تحلیل مشخص می نماییم .

در هنگام طراحی شما طرحی را در نظر می گیریم که مطابق با بودجه شما باشد .

ما با شناسایی نیاز شما  کمک می نماییم تا اشتباهات خسارت بار نداشته باشید.

یک زمانبندی مشخص و حقیقی برای پروژه شما در نظر می گیریم .

شما را  در روند اجرای پروژه قرار می دهیم .

ما به شما محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت ارائه می نماییم .

همواره حرفه ای خواهیم بود.

espino-group-site1

گروه اسپینو

تشکل از چندین شرکت برای جلب رضایت کارفرمایان ما در ایران و خاورمیانه، در زمینه ساخت و ساز، تاسیس گردیده است. تیم ما متخصص در یافتن راه حل های خاص برای پروژه های مختلف می باشد. اسپینو در عراق و مارکت بین الملل فعالیت می نماید, از تیم با تجربه اسپینو انتظار می رود که طبق خطوط ترسیمی شرکت به اهداف خود نزدیک تر شود. گروه ما کارنامه بسیار موفقی در تحویل پروژه های کوچک و بزرگ در منطقه دارا می باشد, که در طی سال ها تلاش موفق به ساختن پایه هایی محکم برای جلب رضایت مشتریان خود شده است.

espino-design1

گروه طراحی اسپینو  

گروه طراحی اسپینو ، به عنوان زیر مجموعه ای از گروه اسپینو ، کلیه خدمات دکوراسیون داخلی شامل طراحی, اجرا و مدیریت پروژه را ارائه می نماید. گروه طراحی اسپینو از یک تیم حرفه ای در زمینه دکوراسیون داخلی تشکیل شده، که دارای تخصصی عالی در زمینه های مرتبط می باشد, به رغم تفاوت در فرهنگ ها که باعث غنی تر شدن ایده های خلاقانه گروه در زمینه معماری، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و به طور کلی هنر می شود, روحیه احترام و عشق متقابل, آنها را در کنار یکدیگر جمع کرده است. گروه به سختی کار می کند تا ایده هایی که توسط طراح در زمینه دکوراسیون داخلی با دقت انتخاب شده را اجرایی کند که دقت، درستی، سرعت اجراء و زمان های تعیین شده در کار تضمین شود. اسپینو از اولین قدم در طراحی دکوراسیون داخلی تا تبدیل آن به واقعیت در کنار شما خواهد بود .علاوه بر این اسپینو خصوصیات بی نظیری مانند انرژی مضاعف، دقت و سهولت در کار و غلبه بر چالش ها، همچنین پیدا کردن راه حل های مناسب دارد. گروه دکوراسیون داخلی اسپینو در زمینه ارائه خدمات طراحی داخلی منحصر به فرد و خیره کننده ( شامل طرح ریزی خلاقانه فضا، رندرهای سه بعدی، جزئیات نقشه کشی، انتخاب متریال، نظارت و اجرای دکوراسیون داخلی پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، نمایشگاهی و … در ایران و خاور میانه ) متخصص می باشد. ما راه حل های جامع برای انواع فضاها با دکوراسیون داخلی متفاوت ارائه می نماییم.

 

 

 

 

 

up