شرکت مانا سازه رایکا فعالیت حرفه ای خود را در زمینه عمرانی و ساختمان سازی, شامل نقشه کشی, نظارت و اجرا از سال ۱۳۸۹ آغاز نموده و در این راستا  ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده بوده است. برند اسپینو به عنوان زیرمجموعه ای از شرکت مانا سازه رایکا, در زمینه طراحی، معماری و اجرای دکوراسیون داخلی فضاهای لوکس فعالیت میکند, اسپینو پروژه های مورد نظر شما را کاملا اختصاصی همراه با خلاقیت، علاقه و تعهد کاری به انجام می رساند. طراحان ما همراه با شما برای طراحی و دکوراسیون داخلی مبتنی بر شیوه زندگی و بودجه شما گام بر می دارند. اسپینو با استفاده از اصول طراحی و دکوراسیون داخلی حرفه ای, متناسب با بودجه شما پروژه مورد نظر را اجراء و پیاده سازی می نماید. این یک پروسه چند مرحله ای می باشد که از تبدیل دیدگاه شما به المان های طراحی آغاز شده و با در نظر گرفتن  نوع سلیقه شما در طراحی داخلی هر فضا ادامه پیدا می کند. در این مرحله است که ما آغاز به طراحی برای شما می نماییم ما معتقدیم که پایه های طراحی و دکوراسیون داخلی یک فضا بر مبنای آسایش، خلاقیت، کیفیت و لذت بخش بودن فضا, برای افرادی که از آن استفاده می کنند, می باشد. هدف  ما طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضایی زیبا، شیک، خلاقانه و با کیفیت می باشد. فضای شما باید دارای ظاهری لذت بخش همراه با هارمونی های باشکوه باشد. استفاده از طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای که در شکل دهی یک طرح خلاقانه مهارت دارند, موجب جلوگیری از اشتباهات پر هزینه شما می شود.

شرکت مانا سازه رایکا متشکل از چندین شرکت برای جلب رضایت کارفرمایان ما در ایران و خاورمیانه، در زمینه ساخت و ساز، تاسیس گردیده است. تیم ما متخصص در یافتن راه حل های خاص برای پروژه های مختلف می باشد. اسپینو در عراق و مارکت بین الملل فعالیت می نماید. از تیم با تجربه اسپینو انتظار می رود که طبق خطوط ترسیمی شرکت به اهداف خود نزدیک تر شود. گروه ما کارنامه بسیار موفقی در تحویل پروژه های کوچک و بزرگ در منطقه دارا می باشد، که در طی سال ها تلاش موفق به ساختن پایه هایی محکم برای جلب رضایت مشتریان خود شده است.

اسپینو، به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت مانا سازه رایکا، کلیه خدمات دکوراسیون داخلی شامل طراحی، اجرا و مدیریت پروژه را ارائه می نماید. گروه طراحی اسپینو از یک تیم حرفه ای در زمینه دکوراسیون داخلی تشکیل شده، که دارای تخصصی عالی در زمینه های مرتبط می باشد، به رغم تفاوت در فرهنگ ها که باعث غنی تر شدن ایده های خلاقانه گروه در زمینه معماری، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و به طور کلی هنر می شود، روحیه احترام و عشق متقابل، آن ها را در کنار یکدیگر جمع کرده است. گروه به سختی کار می کند تا ایده هایی که توسط طراح در زمینه دکوراسیون داخلی با دقت انتخاب شده را اجرایی کند که دقت، درستی، سرعت اجرا و زمان های تعیین شده در کار تضمین شود. اسپینو از اولین قدم در طراحی دکوراسیون داخلی تا تبدیل آن به واقعیت در کنار شما خواهد بود. علاوه بر این اسپینو خصوصیات بی نظیری مانند انرژی مضاعف، دقت و سهولت در کار و غلبه بر چالش ها، همچنین پیدا کردن راه حل های مناسب دارد. گروه دکوراسیون داخلی اسپینو در زمینه ارائه خدمات طراحی داخلی منحصر به فرد و خیره کننده (شامل طرح ریزی خلاقانه فضا، رندرهای سه بعدی، جزئیات نقشه کشی، انتخاب متریال، نظارت و اجرای دکوراسیون داخلی پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، نمایشگاهی و … در ایران و خاورمیانه ) متخصص می باشد. ما راه حل های جامع برای انواع فضاها با دکوراسیون داخلی متفاوت ارائه می نماییم.

 

خدمات اسپینو

  • طراحی و اجرای معماری داخلی فضاهای مسکونی شامل کلیه فضاهای نشیمن، اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه، میزباز، سرویس های بهداشتی،اتاق کار شخصی و …
  • طراحی و اجرای معماری محوطه خارجی و انواع فضای سبز ساختمان شامل حیاط خلوت، حیاط اصلی، روف گاردن، دیوار سبز،تراس، فلاور باکس و …
  • طراحی و اجرای فضاهای اداری شامل اتاق های مدیریت، اتاق کنفرانس، فضاهای کارمندی، لابی و …
  • طراحی و اجرای فضاهای تجاری شامل مجتمع های تجاری، فروشگاه ها، غرفه های نمایشگاهی، لابی ها، رستوران، کافی شاپ و …

up